Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Канцеларија за односи со јавност (Судска писарница)

телефон:        047/227-999 локал 105,139

просторија:   Број 41 (приземје)

е-маил:           info@asbitola.mk

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_