Портпароли [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Портпароли

Марија Гроздановски

Улога:
Соработник - лице за односи со јавност и човечки ресурси
Фиксен телефон:
047227999 локал 122
Мобилен телефон:
075471007
Емаил:

Испрати

Име и презиме*
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_