Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Контакт за лица со посебни потреби

Лице за контакт е судскиот советник Митко Фидановски.
 

Контакт

Контакт за лица со посебни потреби

Фиксен телефон:
047/227999 локал:133
Мобилен телефон:
076/ 468496

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_