Конечна ранг листа на кандидати за Оглас бр. 02/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати за Оглас бр. 02/2018

Новости  |  01.2.2019

Конечна ранг листа на кандидати за оглас број 02/2018 на Апелационен суд Битола

 

Конечна ранг листа за судски референт - дактилограф

Конечна ранг листа за судски советник

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_