Известување по повод Европскиот ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување по повод Европскиот ден на правдата

Настани, Соопштенија за јавност  |  24.10.2019
Известување по повод Европскиот ден на правдата

Заради одбележување и по повод на Европскиот ден на правдата 25-ти Октомври 2019 г. Апелациониот суд во Битола е отворен за посета на граѓаните на Република Северна Македонија

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_