Конечна ранг листа на кандидати за Оглас бр. 02/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати за Оглас бр. 02/2019

Новости  |  17.1.2020

Конечна ранг листа на кандидати за оглас број 02/2019 на Апелационен суд Битола

Конечна ранг листа за работно место соработник - лице за односи со јавност

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_