Ранг листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за јавен оглас број 02/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за јавен оглас број 02/2023

Новости  |  19.7.2023

Ранг - листа на кандидати за работно место судски соработник - 2 извршители

ИНФОРМАЦИЈА: Интервјуто за кандидатите кои го положија испитот за судски службеници ќе се одржи на ден 19.07.2023 година во големата сала за состаноци во Апелациониот суд Битола со почеток во 12:30 часот:

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_