Конечна ранг листа на кандидати за оглас број 02/2023 на Апелационен суд Битола [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати за оглас број 02/2023 на Апелационен суд Битола

Новости  |  19.7.2023


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_