Конечна ранг листа на кандидати за Оглас бр. 01/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати за Оглас бр. 01/2021

Новости  |  11.2.2022

Конечна ранг листа на кандидати за оглас број 01/2021 на Апелационен суд Битола

Конечна ранг листа за работно место судски соработник - 2 (извршители)

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_