Ранг листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за јавен оглас број 01/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за јавен оглас број 01/2021

Новости  |  11.2.2022

 

Ранг - листа на кандидати за работно место судски соработник - 2 извршители

ИНФОРМАЦИЈА: Интервјуто за кандидатите кои го положија испитот за судски службеници ќе се одржи на ден 11.02.2022 година во големата сала за состаноци во Апелациониот суд Битола со почеток во 11:30 часот:

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_