Оглас за судии поротници [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за судии поротници

Новости  |  09.6.2020

Врз основа на чл.42 и чл.48 од Законот за судовите (сл.весник РСМ бр.58/06, 62/06, 35/08, 150/10, 83/19 и 96/19) АПЕЛАЦИОНЕН СУД БИТОЛА објавува ОГЛАС за 20 судии поротници

Целиот оглас може да го прочитате на следниот линк: Оглас судии поротници 2020 година

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_