Листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за оглас број 02/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за оглас број 02/2019

Новости  |  17.1.2020

Ранг - Листа на кандидати кои го полагале испитот за судски службеник по Оглас број 02/2019 на Апелационен суд Битола

Ранг - листа на кандидати за работно место соработник - лице за односи со јавност и човечки ресурси

ИНФОРМАЦИЈА: Интервјуто за кандидатите кои го положија испитот за судски службеници ќе се одржи на ден 17.01.2020 година во големата сала за состаноци во Апелациониот суд Битола со почеток во 12:00 часот:

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_