Распоред за работа за судиите и останатите вработени за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Распоред за работа за судиите и останатите вработени за 2020 година

Известувања, Соопштенија за јавност  |  03.1.2020

Објавен е распоредот за работа за судиите и останатите вработени во Апелационен суд Битола за 2020 година кој може да се преземи на следниот линк

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_