Одлука за избор на кандидати за оглас 02/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидати за оглас 02/2018

Новости  |  04.2.2019

Одлука за избор на кандидати за јавен оглас 02/2018

По спроведената постапка по објавениот јавен оглас бр.02/2018 за вработување на судски службеници на неопределено време во Апелационен суд Битола , Судскиот администратор ги донесе следните одлуки:

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_