Одлука за избор на кандидати по интерен оглас 01/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидати по интерен оглас 01/2021

Новости  |  24.12.2021

Одлука за избор на кандидати за интерен оглас за кариерно унапредување 01/2021

По спроведената постапка по објавениот интерен оглас бр.01/2021 за кариерно унапредување на судски службеници во Апелационен суд Битола , Претседателот на Апелационен суд Битола ги донесе следните одлуки:

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_