Листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за оглас број 02/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Листа на кандидати по завршување на испитот за судски службеници за оглас број 02/2018

Новости  |  01.2.2019

Ранг - Листа на кандидати кои го полагале испитот за судски службеник по Оглас број 02/2018 на Апелационен суд Битола

Ранг - листа на кандидати за работно место судски референт - дактилограф

Ранг- листа на кандидати за работно место судски советник

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_