Известување за судии поротници за потврда за платен персонален данок [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за судии поротници за потврда за платен персонален данок

Известувања  |  25.1.2018

Се повикуваат сите поротници кои во 2017 година присуствувале на судски рочишта во Апелационен суд Битола и за тоа оствариле соодветен паричен надомест да се јават во сметководството на Апелационен суд Битола и да ги подигнат потврдите за платен персонален данок кои че им послужат за годишна даночна пријава во УЈП.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_