Годишен план за јавни набавки за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен план за јавни набавки за 2020 година

Известувања  |  28.1.2020

Објавен е новиот План за јавни набавки за 2020 година на Апелационен суд Битола и истиот може да се преземе на следниот линк:

Годишен план за јавни набавки за 2020 година

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_