Решение за избор на кандидати по јавен оглас 01/2024 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Решение за избор на кандидати по јавен оглас 01/2024

 |  06.2.2024

По објавениот јавен оглас бр.01/2024 за вработување на судски службеници во Апелационен суд Битола на определено време, Претседателот на Апелационен суд Битола го донесе следното решение:

Решение за определно време по оглас 01/2024

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_