Годишен извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер

Новости  |  13.1.2023

Согласно член 36 од Законот за слобеден пристап до информации од јавен карактер Апелациониот суд Битола го подготви следниот: 

Годишен извештај за 2022 година за слободен пристап до информации од јавен карактер

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_