Известување за судии поротници [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за судии поротници

Новости  |  24.1.2017
Потврда за висина на надоместок за Годишна даночна пријава во УЈП

Се известуваат сите поротници кои присуствувале на судење во текот на 2016 година и примиле соодветен мадоместок за истата година, да подигнат потврда за висината на надоместокот од благајната на АС Битола која ќе им послужи пред УЈП

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_