Соопштение за јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавност

Новости  |  23.3.2020

Согласно мерките и препораките од Влада на Република Северна Македонија, а со цел превенција на ширење на корона вирусот COVID-19 и заштита на здравјето на вработените, странките и сите останати лица, Апелациониот суд Гостивар известува дека до престанок и повлекување на превентивните и задолжителните мерки, комуникацијата со Канцеларијата за односи со јавноста и судската писарница да се врши по електронски пат на следната е-маил адреса: 

info@asgostivar.mk

 

                                                                                        Апелационен суд Гостивар

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_