Ранг листа по јавен оглас 1/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа по јавен оглас 1/2023

Новости  |  04.5.2023

 

 

АПЕЛАЦИОНЕН СУД ГОСТИВАР

Јавен оглас број 1/2023

КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА

Со шифри на кандидатите:

I. За работно место од точката 1 – „ Судски референт- дактилограф “,

Категорија „ Г “, ниво „ Г3 “,  со шифра СУД0101Г03001:

 

Ред

Бр.

Шифра на кандидатите

Вкупно освоени бодови од административната селекција, испитот и интервјуто

1.

АСГ3001

80,11

2.

АСГ 3002

79,85

3.

АСГ 3004

75,79

4.

АСГ 3006

75,69

 

 

 

 

                                                     

 

КОМИСИЈА ЗА СЕЛЕКЦИЈА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_