СООПШТЕНИЕ ЗА БЛАГОДАРНОСТ ДО ЗАМЕНИК ДИРЕКТОРОТ НА ЈП МАКЕДОНСКИ ШУМИ БЕРАТ ДЕХАРИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА БЛАГОДАРНОСТ ДО ЗАМЕНИК ДИРЕКТОРОТ НА ЈП МАКЕДОНСКИ ШУМИ БЕРАТ ДЕХАРИ

Новости  |  23.4.2020
          Во соработка со заменик директорот на ЈП “Македонски Шуми”, Др. Берат Дехари, и со иницијатива на претседателот на Апелационен Суд, г. Шефајет Хајдари, денес 23.04.2020 година, направена е дезинфекција на сите простории на Апелационот Суд и Основен Суд и околу зградата на судот. Му се заблагодаруваме на г. Берат Дехари за почитта и грижата. 
 
Со почит 
Шефајет Хајдари
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_