Соопштение за предмет КЖ.бр.366/19 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за предмет КЖ.бр.366/19

Новости  |  23.3.2020

Јавната седница по предметот КЖ.бр.366/19, закажана за 31.03.2020 година во 10.30 часот се одлага на неодредено време.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_