Записник од заедничката средба на Врховниот суд на РСМ со апелационите судови [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Записник од заедничката средба на Врховниот суд на РСМ со апелационите судови

Новости, Соопштенија за јавност  |  05.7.2019

Објавен е Записникот од заедничката средба на Врховниот суд на РСМ со апелационите судови,  на тема Воедначување на примена на законите и судска практика, "Концепт за работа и усогласување" која се одржа во Врховен суд на ден 07.03.2019 година, кој може да го видите на следниот линк.

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_