Конечна ранг листа од оглас 2/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа од оглас 2/2020

Новости  |  10.11.2020

 

АПЕЛАЦИОНЕН СУД ГОСТИВАР

Јавен оглас број 2/2020

КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА

Со шифри на кандидатите:

 

I. За работно место - Помлад судски соработник - Категорија В, ниво В4, со шифра СУД0101В04001

Ред

Бр.

Шифра на кандидатите

Вкупно освоени бодови од административната селекција, испитот и интервјуто

1.

4001

77.85

 

 

 

 

КОМИСИЈА ЗА СЕЛЕКЦИЈА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

 

                                               

                                              

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_