Конечна ранг листа од јавен оглас 1/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа од јавен оглас 1/2022

Новости  |  20.5.2022

 

АПЕЛАЦИОНЕН СУД ГОСТИВАР

Јавен оглас број 1/2022

КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА

Со шифри на кандидатите:

 

I. За работно место - Судски соработник - Категорија В, ниво В3, со шифра СУД0101В03001

 

Ред

Бр.

Шифра на кандидатите

Вкупно освоени бодови од административната селекција, испитот и интервјуто

1.

АСГ301

74,72

2.

АСГ302

73,21

 

 

 

 

 

КОМИСИЈА ЗА СЕЛЕКЦИЈА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

 

                                               

                                              

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_