Соопштение за предметот КЖ.бр.43/20 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за предметот КЖ.бр.43/20

Новости  |  06.4.2020

Јавната седница по предметот КЖ.бр.43/20, закажана за ден 14.04.2020 во 10.30 часот се одлага на неопределено време. 

За закажувањето на следната јавна седница ќе бидете дополнително известени.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_