Конечна ранг листа за јавен оглас 2/2022 за работно место Раководител на оддел за судска пракса [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа за јавен оглас 2/2022 за работно место Раководител на оддел за судска пракса

Новости  |  25.10.2022

 

АПЕЛАЦИОНЕН СУД ГОСТИВАР

Јавен оглас број 2/2022

КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА

Со шифри на кандидатите:

I. За работно место – Раководител на оддел за судска практика - Категорија Б, ниво Б4, со шифра СУД0101Б04001

Ред

Бр.

Шифра на кандидатите

Вкупно освоени бодови од административната селекција, испитот и интервјуто

1.

Б4001

78,84

 

 

 

 

КОМИСИЈА ЗА СЕЛЕКЦИЈА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

 

                                               

                                              

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_