Конечна ранг листа за јавен оглас 2/2022 за работно место Судски соработник [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа за јавен оглас 2/2022 за работно место Судски соработник

Новости  |  25.10.2022

 

АПЕЛАЦИОНЕН СУД ГОСТИВАР

Јавен оглас број 2/2022

КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА

Со шифри на кандидатите:

 

I. За работно место - Судски соработник - Категорија В, ниво В3, со шифра СУД0101В03001

Ред

Бр.

Шифра на кандидатите

Вкупно освоени бодови од административната селекција, испитот и интервјуто

1.

В3004

81,03

2.

В3003

                                                               79,79

 

 

 

 

 

КОМИСИЈА ЗА СЕЛЕКЦИЈА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

 

                                               

                                              

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_