Информација [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Информација

Новости, Соопштенија за јавност  |  30.11.2018

ИНФОРМАЦИЈА

          На ден 01.12.2018 година во просториите на Апелационен суд Гостивар ќе се достави  канцеларискиот мебел од страна на ДПТТУ МОНТЕНЕГРО соглано огласот 8/2018.

 

INFORMACION

Më 1 dhjetor 2018, në përputhje me njoftimin numër 8/2018 mobiljet për nevojat e zyrave të Gjykatës së Apelit në Gostivar do të dorëzohen nga Kompania për prodhim, tregti, transport, turizëm dhe shërbime MONTENEGRO Ljube dhe Jovan eksport-import DOO Gostivar.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_