Одлука за вработување по јавен оглас број 4/2020 за работно место - самостоен референт книговодител - благајник [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за вработување по јавен оглас број 4/2020 за работно место - самостоен референт книговодител - благајник

Новости  |  22.2.2021

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_