Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за работата на судот за месец Април 2023 година
Месечен
2023
Месечен извештај за работата на судот за месец Март 2023 година
Месечен
2023
Месечен извештај за работата на судот за месец Февруари 2023 година
Месечен
2023
Биланс на приходите и расходите – сопствени приходи
Годишен
2022
Биланс на состојба – сопствени приходи
Годишен
2022
Биланс на приходите и расходите
Годишен
2022
Биланс на состојба
Годишен
2022
Извештај за работата на Апелационен суд Скопје
Годишен
2022
Месечен извештај за работата на судот за месец Јануари 2023 година
Месечен
2023
Месечен извештај за работата на судот за месец Декември 2022 година
Месечен
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести