Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ ВО КАНЦЕЛАРИЈАТА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ

Нино Јаневски

Фиксен телефон:     02/3292-455

E-mail:                        info@asskopje.mk

Просторија:              бр. 55 (прв кат)

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести