СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  23.4.2020

          Јавните седници и расправи пред Апелациониот суд Скопје, закажани во периодот на времетраење на вонредната состојба се одлагаат.

          Дополнително странките и јавноста ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници и расправи.

Апелационен суд Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_