Одлука за избор на кандидати по Интерен оглас за кариерно унапредување бр.2/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидати по Интерен оглас за кариерно унапредување бр.2/2020

Соопштенија за јавност  |  25.12.2020

Одлука за избор на кандидати по Интерен оглас за кариерно унапредување бр.2/2020

По спроведена постапка во врска со објавениот интерен оглас бр.2/2020 од 17.12.2020 година, за кариерно унапредување на судски службеници во Апелационен суд Скопје, Судскиот администратор на Апелационен суд Скопје ги донесе следните одлуки:

Одлуки за избор на 1 извршител - работно место Судски советник

Одлуки за избор на 1 извршител - работно место Судски соработник

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_