СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  23.6.2020

           Се одлагаат сите јавни седници и расправи закажани во Кривичниот оддел на Апелациониот суд Скопје за деновите 24, 25 и 26 јуни 2020 година.

          Дополнително странките и јавноста ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници.

 

Апелационен суд Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_