СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Соопштенија за јавност  |  26.6.2020

Се одлагаат сите јавни седници и расправи закажани во Кривичниот оддел на Апелациониот суд Скопје за деновите 29 и 30 јуни 2020 година и за деновите 01, 02 и 03 јули 2020 година.

         Дополнително странките и јавноста ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници.


Апелационен суд Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_