Корисни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Корисни информации

 

Извештај од административна селекција по Оглас бр.1/20 - благајник и материјален книговодител

Извештај од административна селекција по Оглас бр.1/20 - водител на писарница

Резултати од полагање на стручниот дел од испитот за благајник и материјален книговодител по Оглас бр.1/20

Резултати од полагање на стручниот дел од испитот за водител на писарница по Оглас бр.1/20

Ранг листа на кандидати кои продолжуваат на интервју - благајник и материјален книговодител по Оглас бр.1/20

Ранг листа на кандидати кои продолжуваат на интервју - водител на писарница по Оглас бр.1/20

Конечна ранг листа на кандидати за благајник и материјален книговодител по Оглас бр.1/20

Конечна ранг листа на кандидати за водител на писарница по Оглас бр.1/20

 

Меморандум за формирање на Координативно тело за следење на конзистентноста и подобрување на легислативата

 

Програма за волонтирање во АС Штип

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести