Поднеси претставка [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Претставкии

 

Број на предмет*
Судија*
Својство*

Подносител

Име и презиме*
Адреса*
Контакт телефон*
Емаил*
Текст на представка*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Месечен извештај Мај 2019

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 05.6.2019
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Мај 2019 год. [повеќе]
 • Месечен извештај Април 2019

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 06.5.2019
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Април 2019 год. [повеќе]
 • Месечен извештај Март 2019

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 04.4.2019
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Март 2019 год. [повеќе]

Сите вести