Портпароли [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Портпароли

/

Улога:
/
Фиксен телефон:
/
Мобилен телефон:
/
Емаил:

Испрати

Име и презиме*
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Оглас за вработување на судски службеници

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 22.10.2020
  Објавен е Оглас бр.1/2020 за вработување на 2 (двајца) судски службеници: - Самостоен референт, на работно место благајник и материјален книговодител, 1 (еден) извршител, и - Самостоен судски референт, на работно место водител на писарница, 1 (еден) извршител. [повеќе]
 • Месечен извештај Септември 2020

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 22.10.2020
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Септември 2020 год. [повеќе]
 • Месечен извештај Август 2020

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 09.9.2020
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Август 2020 год. [повеќе]

Сите вести