Меморандум за формирање на Координативно тело за следење на конзистентноста и подобрување на легислативата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Меморандум за формирање на Координативно тело за следење на конзистентноста и подобрување на легислативата

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  03.3.2020
Објавен е Меморандумот за формирање на Координативно тело за следење на конзистентноста и подобрување на легислативата.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_