Конечна ранг листа за Оглас бр.1/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа за Оглас бр.1/2022

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  19.12.2022
Објавена е Конечна ранг листа за Огласот бр.1/2022 за вработување на 2 (двајца) судски службеници, на работно место Судски соработник.

До него можете да пристапите преку линкот:  

Конечна ранг листа за Оглас бр. 1/2022

До ранг листата и сите информации во врска со Огласот бр.1/2022 можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_