Извештај од административна селекција по Оглас бр. 1/20 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Извештај од административна селекција по Оглас бр. 1/20

Новости, Соопштенија за јавност  |  13.11.2020
Објавени се Извештаите од административната селекција по Оглас бр.1/2020 за вработување на 2 (двајца) судски службеници: - Самостоен референт, на работно место благајник и материјален книговодител, 1 (еден) извршител, и - Самостоен судски референт, на работно место водител на писарница, 1 (еден) извршител.

До Извештаите од административната селекција по Оглас бр.1/2020 можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_