Известување за работното време на Апелационен суд Штип [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за работното време на Апелационен суд Штип

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  30.8.2017
Работното време на Апелационен суд Штип од 04.09.2017 год. е од 07:30 до 15:30.

Пауза од 11:00 до 11:30.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_