Акционен план за намалување на стари предмети за 2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Акционен план за намалување на стари предмети за 2019

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  29.1.2019
Објавен е Акционен план за намалување на стари предмети во Апелационен суд Штип за 2019 година.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_