Годишен извештај за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за 2020 година

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  11.2.2021
Објавен е Годишниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за 2020 год.

Извештајот можете да го погледнете на линкот: Годишен извештај за работата на Апелационен суд Штип за 2020 год.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_