Известување за термин за административна селекција - интерен оглас бр. 1/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за термин за административна селекција - интерен оглас бр. 1/2022

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  20.7.2022
Објавено е Известување за термин за административна селекција за Интерен оглас бр. 1/2022 за кариерно унапредување на 2 судски службеници:

До Известувањето за термин за административна селекција за Интерен оглас бр. 1/2022 , Интерниот оглас бр. 1/2022  и сите поврзани документи и известувања можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_