Оглас бр.1/2021 за вработување на координатор на техничка служба [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас бр.1/2021 за вработување на координатор на техничка служба

Соопштенија за јавност  |  14.12.2021
Објавен е оглас за вработување на еден судски службеник - виш судски референт, на работно место Координатор на техничка служба.

Огласот е објавен во дневните весници Слободен печат и Коха на 14.12.2021 година.

Кандидатите можат да се пријават на огласот во рок од 15 дена сметано од денот на објавување на огласот во дневните весници.

До огласот можете да пристапите преку линкот:  Оглас Бр.1/2021.

До Огласот Бр.1/2021, Пријавата за вработување и базата на испитни прашања за вработувањето можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_